O NÁS

Obchodní společnost TEMPEX, s.r.o. byla založena 15.12.1992 jako nástupce Uhelných skladů s.p.. Pokračovala v tradičním a zavedeném prodeji pevných paliv v Jihomoravském a následně Severomoravském kraji.

Provozovny naší společnosti jsou v Uherském Brodě, Bojkovicích, Starém Městě a Bruntále.

Vzhledem k rozvíjejícím se potřebám zákazníků byla obchodní činnost rozšířena o prodej pohonných hmot a postupně byly rozšiřovány služby pro motoristy. Byl vybudován pneuservis, prodejní shop, mycí linka s možností samoobsluhy a autoservis. Od roku 2005 provádíme kontrolu, čištění a doplnění klimatizace osobních a menších užitkových automobilů. Zákazníkům nabízíme údržbu interiéru vozidel technologií suchého a mokrého čištění. Od října 2010 má společnost v pronájmu čerpací stanici na ulici Pod Valy v Uherském Brodě.

TEMPEX, s.r.o. je spoluvlastníkem společnosti G 2 – trans, s.r.o. se sídlem v Brně. Společnost vznikla v roce 1997 a v současné době patří mezi nejvýznamnější velkoobchody s pevnými palivy v České republice. Její dlouholetá úspěšná působnost na trhu ji právem řadí ke stabilním a spolehlivým dodavatelům pevných paliv.